Asya Yatırım

Faizsiz finans sistemini daha geniş kitlelere ulaştırmayı amaç edinmiş Bank Asya tarafından Sermaye Piyasasına farklı bir soluk getirmek, faizsiz bankacılık alanındaki tecrübelerini sermaye piyasasına taşımak amacıyla 2012 yılında kurulmuştur.

Asya Yatırım Menkul Değerler A.Ş., deneyimli uzman personeli ve gelişmiş teknolojik altyapısıyla Türkiye geneline yayılmış 280 Bank Asya şubesinin acentelik hizmetiyle yurt içi bireysel ve kurumsal yatırımcıların sermaye piyasalarındaki ihtiyaçlarına doğru ve güvenilir çözümler üretmektedir.

Vizyon

Sermaye piyasalarında faizsiz finans sistemine dayalı yenilikçi yatırım araçları geliştirmede öncü, saygın, güvenilir yatırım şirketi olmak.

Misyon

Sermaye piyasası aracılık faaliyetlerinin faizsiz finans prensiplerine uygun, doğru çözümleme ve memnuniyete dayalı dürüst, adil ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirilmesi ve ekonomik gelişime katkıda bulunulması.

BİST Endeksleri verileri kapanış verileridir.  BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST 'e ait olup tekrar yayınlanamaz. BİST verileri Foreks tarafından sağlanmaktadır.