Asya Yatırım Menkul Değerler, Katılım Bankacılığına uygun olarak portföy aracılığı faaliyeti kapsamında müşterilerinin aşağıdaki tabloda belirtilen sermaye piyasalarında alım veya satım emirlerini karşı taraf olarak yerine getirir.

YURTİÇİ PİYASALAR

BİAŞ
PAY PİYASASI

BİAŞ BORÇLANMA ARAÇLARI PİYASASI

BİAŞ
GELİŞEN İŞLETMELER PİYASASI

BİAŞ
VADELİ İŞLEM VE OPSİYON PİYASASI

BİAŞ
KIYMETLİ MADENLER VE KIYMETLİ TAŞLAR PİYASASI

+

+

+

+

+

Asya Yatırım Menkul Değerler, tabloda belirtilen piyasalar kapsamında işlem gören ürünler veya benzerlerinin alım-satımına ilişkin işlemlerde müşterilerine tezgahüstü piyasada OTC olarak da hizmet verebilir.Müşteri emirlerinin alınması, izlenmesi ve yerine getirilmesi hususunda,Sermaye Piyasası Kurulu’nun Yatırım Hizmetleri ve Faaliyetleri ile Yan Hizmetlere İlişkin Esaslar Hakkındaki Tebliği (III-37.1) hükümleri ve diğer ilgili mevzuat hükümleri uygulanır. Borsada işlem yapmayı gerektiren emirler ayrıca ilgili mevzuatta belirlenen esaslar çerçevesinde alınır ve yerine getirilir. Asya Yatırım Menkul Değerler A.Ş., müşteri emirlerini, emir gerçekleştirme politikası, çerçeve sözleşmede belirtilen esaslar, müşteri emrini en iyi şekilde gerçekleştirme yükümlülüğü, özen ve sadakat borcu çerçevesinde kabul ederek yerine getirir. Portföy Aracılığı kapsamındaki işlemlerin gerçekleştirileceği fiyatlar; genel piyasa koşulları ve gerçeğe uygun değerleri ile uyumlu olarak nesnel bir biçimde belirlenir.

BİST Endeksleri verileri kapanış verileridir.  BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST 'e ait olup tekrar yayınlanamaz. BİST verileri Foreks tarafından sağlanmaktadır.