Asya Yatırım Menkul Değerler, Katılım Bankacılığı prensiplerine uygun olarak,deneyimli uzman kadrosu ve elektronik alım satım platformlarıyla yatırımcılarına etkin ve kolay yatırım yapma imkânı sunmaktadır.

Hisse Senedi işlemleri yapabilmeniz için, yatırım hesabınızın bulunması ve “Asya Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Alım Satıma Aracılık ve Yatırım Hizmetleri Çerçeve Sözleşmesi” ni imzalamış olmanız gerekmektedir. Eğer sözleşmeniz yoksa en yakın Bank Asya Şubesine başvurarak hesap açılış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Açılan hesabınız Merkezi Kayıt Kuruluşunca aktive edilir ve hisse senetleriniz, Merkezi Kayıt Kuruluşu nezdinde kendi ad ve yatırım hesap numaranız altında saklanır.

Pay Piyasasında yapılan işlemler sonucunda kar elde edilebileceği gibi zarar riski de bulunmaktadır. Bu nedenle Müşterilerimiz, işlem yapmaya karar vermeden önce, bu işlemler kapsamında karşılaşabileceği riskleri anlamalı, mali durumunu ve kısıtları dikkate alarak karar vermelidir.

BİST Pay Piyasasında ve BİST Borçlanma Piyasasında Kira Sertifikası işlemi yapmak isteyen yatırımcılar,Yatırım Uzmanlarına verecekleri talimatla kolayca işlem gerçekleştirebilecekleri gibi Android, Blackberry, iPhone ve iPad cihazlarınızla da Bank Asya Yatırım uygulaması veya Foreks Mobile uygulamasını indirerek Asya Yatırım aracılığıyla yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.İnternet şubemizin güçlü altyapısı ile hızlı ve güvenli bir şekilde piyasalara emir iletebilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.asyayatirim.com.tr internet sitesinden veya 0 850 222 33 66 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

BİST Endeksleri verileri kapanış verileridir.  BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST 'e ait olup tekrar yayınlanamaz. BİST verileri Foreks tarafından sağlanmaktadır.