Asya Yatırım

Asya Yatırım Menkul Değerler A.Ş., verimlilik ve kaliteyi ilke edinmiş tecrübeli ve uzman kadrosu ile girişimcilerin sermaye ihtiyaçlarının en uygun şekilde karşılanmasına, yatırımcıların risk getiri analizinin yapılarak ihtiyaçlarına en uygun alternatiflerin bulunmasına çalışmaktadır.

Bank Asya'nın güçlü ve yaygın erişim kanallarının katkısıyla aracılık hizmetlerini hızlı kesintisiz ve etkin bir şekilde sunmaktadır.

Asya Yatırım Menkul Değerler, aracılık hizmetlerini sunarken Bank Asya'nın yenilikçi, deneyimli ve uzman kadrosunun müşteri odaklı hizmet anlayışını rehber edinmiştir.

Asya Yatırım Menkul Değerler, piyasalardaki gelişmeleri yakından takip etmekte ihtiyaçların çözümüne yönelik yenilikçi ürünlerin geliştirilmesi çabalarını sürdürmektedir.

Asya Yatırım Menkul Değerler, aracılık faaliyetlerini yürütürken dürüstlükten taviz vermeden, müşterisi ile karşılıklı güven esasına dayalı yakın işbirliği içerisinde hoşgörülü ve saygılı hizmet vermektedir.

BİST Endeksleri verileri kapanış verileridir.  BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST 'e ait olup tekrar yayınlanamaz. BİST verileri Foreks tarafından sağlanmaktadır.